Betovis Para Yatırma [ ANINDA İŞLEM ]

Bugün betovis para yatırma işlemleri hakkında bilgi vereceğiz. Adım adım ilerleyerek betovis para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Betovis Para Nasıl Yatırılır?

Betovis bahis sitesinde bulunan üyeliğinize para yatırmak gayet basit işlemdir. Yaklaşık 5 dakika içerisinde bakiyeniz hesabınıza yansıtılacaktır. İlk önce Betovis üyeliğinize giriş yapınız. Daha sonra sitenin üst kısmında yer alan “PARA YATIR” butonuna tıklayınız. Kendinize uygun yatırım yöntemini seçin ve miktarı bildirin.

Betovis Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Betovis, üyelerinin hızlı yatırım gerçekleştirebilmesi için bir çok seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden birini tercih ederek dakikalar içerisinde yüklemeyi tamamlayın. Aktif olan para yatırma seçenekleri sizler için aşağıda listelenmiştir;

HAVALE / EFT
CEPBANK
PAYFIX
Kripto
ECOPAYZ
PAPARA

Yukarıda sizler için listelediğimiz ödeme yöntemleri hızlı ve güvenlidir. Bu yöntemleri seçtikten sonra yaşayacağınız en ufak problemi canlı destek ekibimize bildirebilirsiniz. Ekibimiz sizlerin problem yaşamaması için özveri ile çalışmakta. Betovis’in kaliteli alt yapısı sayesinde para yatırma işleminiz hızlı tamamlanacaktır.

Betovis para yatırma işlemi, finans departmanın onayından sonra hesabınıza yansımaktadır. Para yatırma işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için bazı şartlara uymanız gerekmektedir.

Betovis Para Yatırma Limitleri

Sorunsuz bir yatırma işlemi için minimum ve maksimum para yatırma limitlerine dikkat etmelisiniz.

Papara : 100₺ / 100000 ₺
Havale : 100₺ / 100000 ₺
Cepbank : 20₺ / 100000 ₺
Kripto : 20 ₺ / 100000 ₺
Payfix : 25 ₺ / 100000 ₺
Ecopayz : 1₺ / 100000 ₺

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir